Ben Kimim?

Merhabalar ben Volkan Salmanlı namı diğer "HIrT".
1980 doğumluyum ve Ankara ' da yaşıyorum.

Bilgisayar mühendisiyim ve aktif olarak yazılım sektöründe 10 seneye yakındır çalışıyorum. Anlayacağınız bir Ankara mühendisiyim.

Sinema benim için küçüklükten beri bir hobiden çok daha fazlası olmayı başardı. Sinema hakkında yorum yapmayı, sinema tarihini, sinemanın içinde gizli kalmış ayrıntıları, sinema müziklerini kısaca sinemayı seviyorum.

İlk önce sinema hakkında birşeyler yazabilmek için sadece arkadaşlarımın olduğu ufak 15-20 kişilik sinema grubu kurdum. Orda yazılar yazmaya başladım.

Arkadaşlarımdan olumlu eleştiriler gelince bir adım daha öteye giderek (kardeşimin bulduğu) Açık Kafa Sineması adıyla herkese açık olan https://www.facebook.com/acikkafasinemasi 'nı kurdum.

Takipçi sayımız çoğaldığı ve iyi yönde eleştiriler gelmeye devam ettiği için de 2015 yılının başında http://www.acikkafasinemasi.com hayata geçirdim. Aktif olarak ben ve arkadaşlarım sinema hakkında yazılar yazmaya çalışıyoruz. Bizi takip ederseniz seviniriz.


Sitede yer alan görseller, yayınlanan fragman ve videolar alıntıdır ve hiçbir telif hakkı iddia edilmemektedir. volkan.salmanli@gmail.com adresine mail atıp bilgilendirdiğiniz  takdirde  7 gün içerisinde değiştirilebilir, kaldırılabilir. Sitemizde bulunan tüm videolar ve resimler Youtube, IMDB, Impawards, Wikipedia vs gibi sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu yukarıdaki web sitelerine aittir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder