The Expendables 3 - Cehennem Melekleri 3 (2014)
Sylvester Stallone, Jason Statham, Antonio Banderas, Jet Li, Wesley Snipes, Dolph Lundgren, Kelsey Grammer, Terry Crews, Randy Couture, Kellan Lutz, Mel Gibson, Harrison Ford ve Arnold Schwarzenegger bulunmaktadır. The Expendables (Cehennem Melekleri) serisinin üçüncü filmidir.

Filmi az önce izledim, o yüzden overdose aksiyona maruz kaldım. Senaryo neredeyse yok, Antonio Banderas hacirinde oyunculuk yerlerde sürünüyor. Filmin konusunu anlatmaya bile değmez, testosteron patlaması yaşatıyorlar.

Her şey bir yana, izlerken hiç sıkılmadım. Başladı ve bitti bir anda. Benim de üyesi olduğum 80 nesli için bu adamlar, bence hala çok değerliler. Nasıl olmasınlar ki; Rocky, Rambo, Zor Ölüm, Cehennem Silahı, Desperado, Blade, Terminator, Indiana Jones filmleri ile gençlik dönemimizde hayatlarımızın içine girdiler.

Hepsinin emeklilik dönemi çoktan geçmiş olsa da, biz geçen yıllara rağmen hala ayaktayız diyorlar. Yıllara meydan okuyup gençlere taş çıkartıyorlar. Sinema sanatı olarak çok değeri olmasa da ergenlik kahramanlarımızı yüz üstü bırakmamak lazım diye düşünüyorum. Emeğe saygı

Amerika ve Avrupa'da gişede başarısız olsalar da bizim gibi çok gelişmiş! ülkelerde hala pazar payları bulunmaktadır. Bizim gibi ülkeler geçlik kahramanlarına kendi ülkelerinden daha çok sahip çıkmakta ve sevmektedir.

Filmi erkeklerin kalabalık olduğu bir ortamda bira ve çerez eşliğinde beyninizi hiç yormadan rahatlıkla seyredebilirsiniz. Aksiyona hazır olun.
 

HIrT;

http://www.imdb.com/title/tt2333784/?ref_=fn_al_tt_1Hiç yorum yok:

Yorum Gönder