Ultron Kimdir? The Avengers: Age of Ultron - Yenilmezler: Ultron Çağı
Hulk vs HulkBusters
Avengers: Age of Ultron Official Extended TV SPOTAvengers: Age of Ultron - TV Spot 2Avengers: Age of Ultron - Trailer 3


                                                   Avengers: Age of Ultron - Trailer 2


Avengers: Age of Ultron extended teaser

Hepimizin büyük bir merakla beklediği Marvel' ın "The Avengers: Age of Ultron" nun fragmanları yayınlandı. Vizyona 1 Mayıs 2015' te girecek.

Ultron kimdir?

IGN tarafından yapılan listede, “Tüm Zamanların En İyi Kötü Karakterleri” listesinde kendisine 23. sırada yer bulmuş olan Ultron, Kang the Conqueror ile birlikte Avengers-merkezli en önemli iki kötü karakterden birisi.

Robot zekası üzerine deneyler yapan Avengers üyesi Hank Pym, Ultron 1 adlı, dahi bir robot inşa ediyor - fakat o kadar başarılı oluyor ki, bu robot daha sonra kendisine karşı gelmeye başlıyor, hatta Hank Pym’in hafızasını silmeyi başararak, kendi varlığını ona unutturuyor.

Bundan sonra, karakterin en önemli özelliği olan kendi kendini “upgrade edebilme” özelliği ortaya çıkıyor, ve Ultron kendisini Ultron 5 “modeline” kadar
yükseltiyor.
Bundan sonra, Vision’u yaratan Ultron, onu Avengers ile savaşmaya gönderiyor, fakat tahmin edebileceğiniz gibi Vision takıma katılıyor ve bu, kendisinin takıma istemeden yaptığı bir katkı olarak kalıyor. Bundan sonra da, kendini sık sık upgrade ederek ve farklı formlara bürünerek (devasa bir vücut, tamamen adamantiumla kaplı bir vücut, vs.)


Avengers ekibi ile karşılaşan Ultron, “tüm organik yaşamın yok edilmesi ve dünyanın mekanik yaşam formları tarafından yönetilmesi” yönündeki faşizmi ile, Avengers’ın en sıkı düşmanlarından biri haline geliyor.

En büyük gücü inanılmaz dehası olan Ultron, kafasına göre istediği tarzda bedenler ve öldürücü silahlar yaratabilmenin yanı sıra, son derece ciddi bir miktarda süper güce ve dayanıklılığa da sahip.Ultron' un Tarihini buradan izleyebilirsiniz.


HIrT;


http://www.altevren.net/index.php/cizgi-roman-yazlar/genel/477-fs-5-age-of-ultrona-hazrlk
http://marvel.com/characters/61/ultron

http://marvel.wikia.com/Ultron
http://marvelcinematicuniverse.wikia.com/wiki/Ultron?file=Avengers_Age_of_Ultron_57.png
http://marvelcinematicuniverse.wikia.com/wiki/Ultron?file=Ultron.png 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder