Sabotage - Sabotaj (2014)John Breacher rolündeki Arnold Schwarzenegger elit, sert bi o kadar da kafaları güzel çocuklardan oluşan DEA ekibinin başıdır.

Uyuşturucu karteline yaptıkları bir operasyon sırasında kartele ait olan 10 milyon dolar parayı saklarlar. Olaydan 6 ay sonra iç işleri bakanlığı bizim elemanların peşine düşer, ama bir şey ispatlayamaz.
Bunun üzerine ekip elemanları sakladıkları parayı almaya giderler fakat sakladıkları para toz olmuştur. Birde paranın kaybolması yetmiyormuş gibi ekip elemanları tek tek öldürülmeye başlar.

Aslında yoruma bakınca film güzel gibi gözüküyor. Maalesef güzel başlayan filmimiz sonradan bol silahlı maço çatışma sahnelerine ardından da senaryosu boş saçma sapan bir yere gidiyor.

Killing dizisinde uyuz Sarah Linden karakterini canlandıran Mireille Enos' u burada çok çatlak bir rolde göreceksiniz. Sanki enerji fazlası varmış gibi :)

Arnold' ı, çatışma sahnelerini ve ekip operasyonlarını seven kişiler tarafından üzerinde çok düşünülmeden izlenebilecek bir film. Bence zaman kaybı.

HIrT;

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder